ladataan Ladataan. Odota, ole hyvä.

Asiantuntijat käytössäsi

  Suonenjoki
Olli Kokander
p. 0207 464 645, olli.kokander@suonenjoki.fi
 
Vesanto ja Tervo
Sari Tulila
p. 0207 464 640, sari.tulila@tervo.fi
  Rautalampi
Pekka Kilpimaa
p. 0207 464 650
pekka.kilpimaa@rautalampi.fi
   Wäläkky Keski-Savon Uusyrityskeskus
Piia Puotinen
p. 020 7425 871, piia.puotinen@walakky.fi

 

Kuopion seudun uusyrityskeskus
Antti Ylönen
p. 0440 377 430, antti.ylonen@uusyrityskeskus.fi
 

 

 

Yritysasiamies Unto Juutinen
puh. 044 7182 084, unto.juutinen@kuopio.fi
Yritysasiamies Jari Kosonen (Nilsiä, Maaninka)
puh. 040 080 2084, jari.kosonen@kuopio.fi
Yritysasiamies Anna-Liisa Martikainen (Karttula, Riistavesi, Vehmersalmi)
puh. 044 7184 903,
anna-liisa.martikainen@kuopio.fi
Yritysasiamies Jukka Pitkänen
puh. 044 7182 085, jukka.pitkanen@kuopio.fi
Yrityskoordinaattori Johanna Liukkonen
puh. 044 7182 089, johanna.liukkonen@kuopio.fi

 

 

Pohjois-Savon Yrityspörssi - Oikea kauppapaikka yrityksen myyntiä tai ostoa suunnittelevalle!